Odżywka do rzęs RevitaLash®

RevitaLash ® ADVANCED – odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi.

Dostępna w salonie w pojemnościach: 2ml i 3,5ml. 2ml starczają na 3 miesiące codziennej kuracji, 3,5ml aż na 6 miesięcy.

Przełom w dziedzinie kosmetologii - Revitalash stymulujący wzrost rzęs i brwi. Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze. Revitalash pozwala odbudować uszkodzone rzęsy i brwi oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu.

Widoczny rezultat już po 4-6 tygodniach zastosowania. Po około 4 miesiącach kuracji odżywką Revitalash dla podtrzymania efektu wystarczy używać ją dwa lub trzy razy w tygodniu. Produkt zalecany jest dla wszystkich kobiet, które pragną mieć piękne rzęsy i brwi.

Odżywka sprawia, że rzęsy stają się spektakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze w rekordowym czasie. W niezależnych badaniach klinicznych 90% osób stwierdziło, że ich rzęsy wyglądają lepiej, a 97% badanych osób stwierdziło poprawę wyglądu swoich rzęs już w ciągu 3 tygodni zastosowania RevitaLash®Advanced. RevitaLash®Advanced jest odpowiedzią na marzenia kobiet o pięknych i długich rzęsach w postaci kosmetyku o łatwej aplikacji .

Jak stosować?

RevitaLash ® ADVANCED stosuje się na noc po dokładnym demakijażu, na czystą (umytą wodą z delikatnym mydłem) i suchą skórę powiek. Niewielką ilość preparatu nanosimy jednym pociągnięciem aplikatora tuż u nasady rzęs. Produkt zalecany również po zakończonej chemioterapii. Odżywkę można stosować na przedłużone i zagęszczone rzęsy, ponieważ nie rozpuszcza kleju.
 
Marka RevitaLash jest dostępna wyłącznie w autoryzowanych salonach kosmetycznych, gabinetach medycyny estetycznej i spa.  
 
 

Odżywkę można zakupić w każdej chwili w salonie, radzę jednak zadzwonić przed planowanym przyjściem.

 
  • RevitaLash Advanced Eyelash Conditioner 2ml - 250zł
  • RevitaLash Advanced Eyelash Conditioner 3,5ml - 320zł