Witaj w świecie piękna... 

 

   Nazywam się Karolina Konkiel. Jestem licencjonowanym kosmetologiem, mgr edukacji zdrowotnej i promocji zdrowia, dyplomowanym menedżerem Spa & Wellness, absolwentką rocznej szkoły wizażu i stylizacji Beauty Art oraz rocznej szkoły makijażu permanentnego i pigmentacji medycznej.

 

6 - Kopia
   W 2016 roku zajęłam I miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu Permanentnego i otrzymałam tytuł Mistrza Polski w makijażu permanentnym 2016. Rok później zajęłąm II miejsce w Elitarnych Mistrzostwach Makijażu Permanentnego Long-Time-Liner.
 
  Przygodę z makijażem permanentnym rozpoczęłam w roku 2010. Poszukując idealnej metody, w 2012 roku zdecydowałam się na szkolenie w firmie, która jest liderem w tym zakresie - Long-Time-Liner®. W 2013 roku podczas kolejnego szkolenia Long-Time-Liner, tym razem w Monachium, zdobyłam zaszczytny tytuł Elite. Mogę się pochwalić, że jestem jedną z niewielu osób, które posiadają tak wysokie kwalifikacje. Oznacza to, że świadczone przeze mnie usługi charakteryzują się najwyższą jakością, niezawodnością i nowoczesnością.
Jestem również absolwentką pierwszej w Polsce rocznej szkoły makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej Broadway Beauty.
Cały czas się rozwijam. Każdego roku uczestniczę w kilku sympozjach, konferencjach, szkoleniach, kursach itp. dotyczących makijażu permanentnego. Prowadzone są one często przez zagranicznych szkoleniowców.
 
  Po długim okresie pracy i kształcenia się, stawiam obecnie tylko na naturalnie wyglądający makijaż permanentny. Przez ostatnie lata widziałam bardzo dużo źle wykonanych makijaży, które zamiast poprawiać urodę, szpeciły ją. Z tego powodu postanowiłam zająć się także usuwaniem makijażu za pomocą lasera oraz removera. Teraz z powodzeniem rozjaśniam lub całkowicie usuwam niechciane makijaże permanentne.
 
  Uczestniczyłam także w wielu innych szkoleniach, dzięki którym posiadam dziś wiedzę przydatną do wykonywania profesjonalnego makijażu permanentnego oraz pozostałych zabiegów. Dzięki umiejętności analizy proporcji twarzy oraz technik jej modelażu, wiem co należy w danej twarzy podkreślić, uwydatnić, a co ukryć. I najważniejsze - wiem w jaki sposób to zrobić. Znajomość teorii barwy i technik analizy kolorystycznej pozwala mi dobrać odpowiedni kolor, który będzie współgrał z urodą i podkreślał jej piękno. Ukończenie wielu kursów makijażu (m.in. u prekursorki i guru wizażu w Polsce - Jolanty Wagner) oraz rocznej szkoły wizażu i stylizacji Beauty Art w Gdańsku, daje mi ogólny pogląd na temat makijażu, koloru i kształtu.
 
 
   Z przyjemnością przedstawiam również Monikę Rosłan, która będąc mgr inż. budownictwa od dłuższego czasu buduje z nami nowe wizerunki kobiet :)
 
2 - Kop  Monika jest licencjonowaną linergistką marki nr 1 na świecie w makijażu permanentnym - Long Time Liner. 
 
Swoje umiejętności przez długi czas szlifowała pod okiem Mistrzyni Polski - Karoliny Konkiel. Na tym jednak nie poprzestaje wciąż podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. Uczestniczy w wielu szkoleniach dotyczących makijażu permanentnego oraz usuwania nieudanych makijaży.
Z Metamorphosis współpracuje od roku 2018.
 
  Jej specjalnością jest przede wszystkim makijaż permanentny brwi metodą pudrową/ombre. 
   Od wejścia zawsze uśmiechnięta i energiczna. Dużo rozmawia z klientem oraz rozwiewa jego wszelkie wątpliwości.
Cechuje ją przede wszystkim otwartość i dokładność pracy.
 
 

 

 

View the embedded image gallery online at:
http://permanentnygdansk.pl/o-nas.html#sigProGalleriaa35e1ae79a