NPM

logo npmW świecie makijażu permanentnego możliwe jest uzyskanie naturalnego i wyjątkowego efektu końcowego pod warunkiem stosowania się do czterech fundamentalnych elementów, które wspólnie tworzą harmonijną i zintegrowaną drogę do sukcesu. Tylko perfekcyjna równowaga pomiędzy maszyną, igłą, barwnikiem i techniką aplikacji zapewnia najlepsze efekty, a można je uzyskać dzięki marce NPM i jej aparatowi Oron 60
 
Izraelska firma NPM to światowy lider, który zrewolucjonizował mikropigmentację. Firma od wielu lat cieszy się zaufaniem klientów na całym świecie, a jej produkty są synonimem najwyższej jakości. Pracują na niej największe
gwiazdy w dziedzinie makijażu permanentnego tj. Nataliya Yeremenko czy Moshe Alul.
 

Urządzenie

NPM stworzył najnowocześniejsze urządzenie do makijażu permanentnego - Oron 60. Inteligentna technologia kontroluje opór skóry, reguluje nacisk igły, jej prędkość oraz długość zgodnie z pigmentowanym obszarem, wybraną końcówką z igłami oraz techniką pracy. 

 

Igły

Podobnie jak w przypadku artysty, który korzysta z różnego rodzaju pędzli, tak samo linergistka wykonująca makijaż permanentny ma możliwość wyboru spośród wielu igieł. 
Igły NPM są bardzo delikatne, w związku z czym nie ranią i nie rozrywają skóry. Implantacja pigmentu do skóry zachodzi w dużej mierze prawie bezboleśnie.