Long-time-liner

1338823710 long-time-linerMakijaż trwały dostępny jest od dawna, jednak źle wykonany często bardziej szpeci niż upiększa. 

W 1992 roku w Niemczech powstała nowa, udoskonalona metoda implantacji pigmentów - Long Time Liner Conture Make-up.

Makijaż permanentny wykonany tą metodą wygląda bardzo subtelnie i naturalnie. Barwnik wprowadzany jest tylko do trzeciej warstwy naskórka, dzięki czemu ból jest mało odczuwalny, opuchnięcia tuż po zabiegu są niewielkie, a efekt końcowy jest bardzo korzystny. 

 

Urządzenie

Aparat Conture Liner Duo to efekt 20letniej pracy specjalistów z Niemiec. Od początku istnienia marki jest modyfikowany i udoskonalany. Obecnie jest to najwyższej jakości sprzęt do makijażu permanentnego.
Komponenty zastosowane w urządzeniu są produkowane z chirurgicznej stali nierdzewnej.
Aparat jest niezwykle cichy i precyzyjny. Zapewnia bezpieczną pracę i pozwala na wykonanie perfekcyjnego makijażu.
 

Igły

W metodzie Long-Time-Liner pracuje się za pomocą tylko jednej igły, dzięki czemu wykonywany makijaż jest dokładny, linia jest bardzo cienka i ostra, a ostateczny efekt jest perfekcyjny.

 

Barwniki

Obecne pigmenty marki Long-Time-Liner to efekt wieloletniej pracy najlepszych specjalistów z branży kosmetycznej. Produkowane są w sterylnych warunkach, w siedzibie firmy w Monachium. Są bezpieczne dla zdrowia i spełniają międzynarodowe wymogi określone dla produktów medycznych. 
Pigmenty są pochodzenia mineralnego (żelazo i tlenki tytanu), nie zawieraja metali ciężkich ani gliceryny. Są sterylne, antybakteryjne, 
Klient nie ma obawy powikłań w postaci różnego rodzaju podrażnień czy uczuleń. 
 

Nagrody

 
nagrody
 
Marka Long-Time-Liner od początku istnienia zdobywa najważniejsze nagrody w kategorii makijaż permanentny oraz zabiegi i produkty upiększające. Uznaje się ją obecnie za najbardziej precyzyjną i bezpieczną na świecie.